וילות בצפון למשפחות

עונת הקיץ אוטוטו מסתיימת לה ובאופן טבעי גם הביקוש לוילות יוקרתיות להשכרה הולך ודועך לפחות עד עונת החגים.

וילות בצפון למשפחות הן וילות מבוקשות במיוחד בקרב משפחות וזוגות כאחד, למרות שלזוגות יהיה פחות אטרקטיבי להזמין וילה יוקרתית במחירים לא ממש זולים. הביקוש הגבוה לוילות בכלל ולוילות  בצפון בפרט במיוחד בעונת הקיץ ובחגי תשרי לעתים מעלה את המחיר ללילה של בילוי אבל זה לא מרתיע את המשפחה הישראלית הממוצעת מהזמנת וילה יוקרתית לחופשה משפחתית מפוארת וחד פעמית.

וילות בצפון

כאמור, וילות בצפון הן המבוקשות ביותר במיוחד בקרב משפחות המעוניינות לערוך את החופשה המשפחתית או להעביר את החגים במקום שקט ושליו הרחק מההמולה של בתי המלון וכשהאלטרנטיבות לבתי המלון הן לא פחות מרשימות, כמו למשל צימרים או וילות יוקרתיות להשכרה אז הבחירה לא ממש קשה.

המעבר של המשפחה הישראלית מחופשות בבתי מלון לחופשות בצימרים ובוילות יוקרתיות להשכרה לא נעלם מעיניהם של בעלי המלונות והרשתות במדינה וכדי למשוך את המשפחה הישראלית הממוצעת הם יצאו בקמפיינים והורידו מחירים, העיקר למלא את חדרי בתי המלון במשפחות.

כמובן שהתחרות שנפתחה על לב המשפחה הישראלית עשתה רק טוב לתיירות הפנים בישראל, הלקוח נהנה משידרוגים והזדמנויות חדשות ומהורדת מחירים, כאלה שיתאימו גם למשפחה ממוצעת שמתלבטת אם לצאת לחופשה כזאת או אחרת והכל בגלל שיקולים כלכליים.

ההבדלים בין בתי המלון לוילות יוקרתיות

ההבדלים העיקריים הם הרעש וההמולה שיש בבתי המלון במיוחד בחודשי הקיץ כאשר מתכנסות משפחות מכל רחבי הארץ לעומת השקט שמשפחה תקבל בהגיעה לוילה יוקרתית בצפון או בכל מקום אחר, בה היא תקבל אווירה פסטורלית והרבה ציוצים של ציפורים ברקע..

הדבר היחיד שיכול להיחשב כמינוס בחופשה בוילה הוא העדר הארוחות המסודרות. בוילה, כמה שהיא יוקרתית אתם צריכים לדאוג לארוחות שלכם אם זאת על ידי אוכל מהבית שאתם מביאים (שזאת הוצאה נוספת על התשלום על הוילה) או לחילופין ביקור במסעדה במשך כל תקופת החופשה שזאת הוצאה ממש גבוהה אבל הכרחית…

המחירים:

המחירים של הוילות הם מחירים לא ממש זולים אם נדבר בלשון ההמעטה אבל בהתחשב בכך שאתם מקבלים וילות שהן יוקרתיות ורק שלכם והאבזור בהן הוא אבזור יוקרתי במיוחד אז אפשר להתנחם שכל שקל שאתם מוציאים על הוילה הוא שקל שמצדיק את השימוש בו.

רוב הזמן משפחות שמגיעות לוילות יוקרתיות הן לא רק המשפחות הגרעיניות, כלומר מצרפים עוד משפחה מהמשפחה המורחבת על מנת להתחלק בעלויות ולהעביר חופשה יותר אקטיבית מבחינת הילדים.

לסיכום:

ההמלצה שלנו היא לא למהר! כשמתכננים חופשה קחו לעצמכם אפילו חצי שנה מראש אם לא יותר, תבחנו את האלטרנטיבות, תערכו רשימה של דברים חיוביים ושליליים, כמובן השורה התחתונה היא המחיר אבל אם זה לא פרמטר שממש מפריע לכם אז אני מעריך שבשיקול דעת נכון אתם תבחרו את הטוב ביותר לחופשה משפחתית מושלמת.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.