חדרים לפי שעה בצפון

מה לא סופר על חדרים לפי שעה ועל המהות שלהם? מה לא תואר על צימרים לפי שעות שהשאיר הרבה אנשים המומים ואת החלק השני נבוכים? רק לאחרונה שודרה כתבה, שהביאה את סיפורם של הצימרים לפי שעה ברחבי הארץ, כתבה לא ממש מאוזנת וקביעת עובדה אחת בלבד: החדרים הללו הם חדרים לבוגדים ולבוגדות.

אבל מה עם החלק השני של הלקוחות שהם לאו דווקא בוגדים ובוגדות? האם כעת לאחר שידור הכתבה הם צריכים להרגיש נבוכים ולהבחן בזכוכית מגדלת כשהם הולכים לבלות בחדרים וצימרים לפי שעה?

מהם חדרים לפי שעה?

חדרים לפי שעה הם בדרך כלל דירות, יחידות דיור או צימרים הנותנים מענה לכלל הזוגות שמחפשים 4 קירות ומיטה. ישנם גם זוגות שמחפשים מעבר לזה, מחפשים מקום רומנטי שייתן להם את ההרגשה שהם הגיעו לעשות אהבה ולא רק מעשים אינטימיים.

החדרים הללו מאובזרים בסך הכל ברמה בסיסית ביותר כלומר: מטבחון עם שתייה חמה, מקלחון עם מים חמים ומגבות נקיות, טלוויזיה וכמובן מיטה נוחה וגדולה אבל ישנם גם צימרים לפי שעה שם האבזור קצת יותר מרשים ובחלקם אם לא בכולם תמצאו גם ג'קוזי מפנק.

המקומות הללו זמינים 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע כך שאם אתם רוצים חדר לפי שעה גם ב-3

לפנות בוקר אתם תקבלו אותו במידה והוא לא תפוס באותו הרגע.

קהל היעד של חדרים לפי שעה

כאמור, קהל היעד הוא כלל האוכלוסייה, החל מזוגות הטרוגניים ועד זוגות הומוגניים, מאנשים בודדים שרוצים מקום להניח את הראש לכמה שעות של מנוחה ועד חבר'ה צעירים המעוניינים במקום סולידי למסיבת רווקים.

כמובן שתמצאו בחדרים הללו זוגות בוגדים אבל לעומתם יגיעו לשם גם זוגות נשואים שמחפשים כמה שעות של אינטימיות שהם לא יכולים לממש בביתם בגלל הילדים שמתרוצצים ללא הרף.

תמצאו גם חבר וחברה שרוצים להעביר ערב רומנטי ושקט. אתם תתקלו  גם באנשים המעוניינים לנסות גם את בני מינם ומפחדים להחשף.

חדרים לפי שעה בצפון

חדרים לפי שעה תוכלו למצוא בכל רחבי הארץ מקרית שמונה בגליל העליון ועד אילת אבל החדרים

היותר מבוקשים הן בגלל האווירה הפסטורלית והן בגלל הרומנטיקה שבאוויר הם חדרים לפי שעה בצפון. חדרים הפזורים מקרית שמונה ועד חדרה כשהדגש הוא על חדרים לפי שעה בחיפה, חדרים לפי שעה בנהריה וחדרים לפי שעה בטבריה. בחיפה תמצאו את רוב החדרים שכן חיפה היא העיר הגדולה בצפון וכך גם שטחה, מה שנותן מגוון רחב של מקומות דיסקרטיים ברחבי העיר.

בנהריה תמצאו חדרים וצימרים באווירה רומנטית כשאת רובם תמצאו בקרבת הים ובטבריה תמצאו חדרים וצימרים באווירה פסטורלית כשמצד אחד נשקפת הכנרת ומהצד השני הרי הגולן.

מחירים

כאמור, המחירים אינם יקרים בכלל ותוכלו למצוא חדרים החל מ-80 שקל אבל ישנם גם בעלי חדרים וצימרים שנותנים מבצעים של מחירים במידה ומגיעים ליותר משעה ובנוסף אתם מציינים שהגעתם דרך אתר כזה או אחר.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.